Informacje na temat różnych form ruchu.

Sport to zdrowie

 

Różnego rodzaju formy aktywności ruchowej są doskonałym sposobem na utrzymanie dobrego stanu zdrowia.
Dotyczy to zarówno ludzi młodych, dzieci, młodzieży a także dorosłych jak również osób w podeszłym wieku.

 
marzec
06 '18

Wszystko o: owczarku staroangielskim

Jędrzej Mykita

Jędrzej Mykita

Wiele jest ras psów, ale tylko niektóre z nich wzbudziły zainteresowanie ludzi i sprawiły, że człowiek po prostu się w nich zakochał. Zdecydowanie do jednej z takich rad należy owczarek staroangielski bobtail, znany dosłownie na całym świecie. Zalicza się go do psów pasterskich, inaczej nazywanych owczarskimi. 
A co jeszcze warto o nim wiedzieć? Owczarek staroangielski po raz pierwszy pojawił się na świecie już wiele lat temu, a dokładniej w średniowieczu. W dawnych czasach ludzie używali go do obrony przed większymi zwierzętami. Później upodobali go sobie wiejscy gospodarze, którzy z jego pomocą mogli szybciej i łatwiej zapanować nad owcami. 
Dziś natomiast owczarek jest już głównie przyjacielem człowieka, choć w niektórych częściach świata dalej wykorzystuje się go do pracy. Charakter owczarka staroangielskiego zmieniał się na przestrzeni lata. Podczas gdy kiedyś pies ten uznawany był za niezbyt przyjaznego, dziś jest zupełnie odwrotnie. Szczenięta bobtail po championie potrafią w sobie rozkochać każdego, gdyż są bardzo ufne i od razu lgną do człowieka. 
Można szybko złapać z nimi dobry kontakt, a ich pogoda ducha oraz ogólna wesołość każdemu poprawia samopoczucie.Ten pozytywny temperament idealnie sprawdzi się u rodzin z dziećmi. Hodowla psów skupiająca owczarki staroangielskie na pewno nie może narzekać na brak klientów. Codziennie jest ona odwiedzana przez nowych ludzi, którzy marzą o wesołym i przyjaznym psiaku. Chcąc wprowadzić odrobinę radości do swojego życia, warto na pewno pomyśleć o przygarnięciu owczarka staroangielskiego. Jest to pies, który po prostu nie może się nie podobać.
Więcej informacji: http://www.macoes.pl

hodowla psów
owczarek staroangielski bobtail
Szczenięta bobtail po championie

frazy kluczowe: hodowla psów, owczarek staroangielski bobtail, Szczenięta bobtail po championie


 

Warto zobaczyć

Czas wolny, Hobby, Rozrywka, Android, Audio, Auto, Biznes

Piszą na tym blogu

Jeremiasz Przygoda, Jonah Lomu, Jędrzej Mykita, Mirko Hirvonen, Samuel Wańko

Archiwum

Listopad 2018, Czerwiec 2018, Maj 2018, Marzec 2018, Luty 2018, Styczeń 2018, Grudzień 2017, Wrzesień 2017