Informacje na temat różnych form ruchu.

Sport to zdrowie

 

Różnego rodzaju formy aktywności ruchowej są doskonałym sposobem na utrzymanie dobrego stanu zdrowia.
Dotyczy to zarówno ludzi młodych, dzieci, młodzieży a także dorosłych jak również osób w podeszłym wieku.

 
styczeń
24 '18

Stacja multimedialna w aucie

Samuel Wańko

Samuel Wańko

Zawsze marzyłeś o samochodzie wyposażonym w system informacyjno-rozrywkowy, ale nigdy nie było cię na to stać? Teraz jest na to rozwiązanie. Niskim kosztem możesz sprawić, by w twoim aucie zamontowana została nowoczesna stacja multimedialna.  
Nie musisz wydawać kilkunastu tysięcy złotych na montaż inteligentnych systemów nawigacyjnych czy rozrywkowych. Wystarczy tania i prosta zamiana radia w formacie 1 DIN na radio samochodowe 2 DIN z Androidem (np na takie https://radiocar24.pl/radia-samochodowe-2-din ) Aby to stało się możliwe, konieczna jest przebudowa wnęki radiowej na dwukrotnie większą. Można tego dokonać samodzielnie, kierując się poradnikami z Internetu, lub poprosić o pomoc jakikolwiek sklep z car audio. Cały zabieg nie powinien trwać dłużej niż kilkanaście minut. 
Gdy wnęka zostanie powiększona, można w niej zamontować radio z systemem Android. Ceny takiej stacji multimedialnej zaczynają się od czterystu złotych, a sięgają nawet dwóch i pół tysiąca. Koszt zależy od tego, w co radio jest wyposażone. Na rynku można znaleźć kilkaset odbiorników, których standardem jest najczęściej obsługa Bluetooth, odtwarzacz płyt DVD oraz dostęp do multimediów zapisanych w urządzeniach zewnętrznych, połączonych ze stacją multimedialną kablem USB. 
Droższe radia oferują ponadto na przykład pilot zdalnego sterowania, kontrolę odbiornika za pomocą przycisków na kierownicy bądź też wbudowany system nawigacji satelitarnej. Planując montaż stacji informacyjno-rozrywkowej w swoim samochodzie, warto poszukać w sklepach z car audio radia samochodowego 2 DIN z Androidem. To gwarancja niskiej ceny i prostego montażu, a zyskać można w ten sposób wiele pomocnych w trasie aplikacji.

auto
moto
motoryzacja
audio
radio
android

frazy kluczowe: auto, moto, motoryzacja, audio, radio, android


 

Warto zobaczyć

Czas wolny, Hobby, Rozrywka, Android, Audio, Auto, Biznes

Piszą na tym blogu

Jędrzej Mykita, Mirko Hirvonen, Samuel Wańko, Jonah Lomu

Archiwum

Marzec 2018, Luty 2018, Styczeń 2018, Grudzień 2017