Informacje na temat różnych form ruchu.

Sport to zdrowie

 

Różnego rodzaju formy aktywności ruchowej są doskonałym sposobem na utrzymanie dobrego stanu zdrowia.
Dotyczy to zarówno ludzi młodych, dzieci, młodzieży a także dorosłych jak również osób w podeszłym wieku.

 
czerwiec
11 '18

Rower jest gotowy do sezonu

Jonah Lomu

Jonah Lomu

Lubię rzeczy proste w obsłudze. Muszą przy tym być praktyczne i niezawodne w swoim działaniu. Tylko wówczas mam poczucie dobrze wydanych pieniędzy i nie żałuję ani złotówki. Ta zasada towarzyszy mi również w realizowaniu moich rowerowych pasji. Najwięcej czasu zajęło mi znalezienie odpowiedzi na pytanie, gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru. 

Wiadomo, że to istotny element wyposażenia jednośladu pod względem bezpieczeństwa. Zależało więc mi na tym, by ta część zamienna była wykonana solidnie, z trwałego materiału, przez sprawdzonego producenta i nie odbiła się boleśnie na moim budżecie. Znacznie mniej problemu sprawiło mi zabezpieczenie się przed błotem chlapiącym spod opon. Tu z pomocą przyszły mi błotniki rowerowe SKS. Jak na kobietę przystało, początkowo skupiłam się na ich wyglądzie. 
Okazało się jednak, że to nie on ma tu znaczenie, a pod uwagę powinnam wziąć przede wszystkim mój styl jazdy. I chociaż nie kupiłam błotnika, w którym od razu się zakochałam, to razem z rowerem stworzył on piękną całość. Sam montaż okazał się na tyle prosty, że nie musiałam angażować w to kolegów. Liczniki rowerowe Cateye to kolejny element wyposażenia, na który w ostatnim czasie zwróciłam uwagę. 
Ładny wygląd, pomiar prędkości jazdy, licznik przejechanych kilometrów oraz wygodne siodełko dostępne tutaj: http://www.akcesoria-rower.pl/selle-royal-siodelko-zelowe-lookin-moderate-meskie-p-846.html to wszystko, czego potrzebuje rowerzysta na moim etapie zaawansowania. Po bardziej rozbudowane modele z tej oferty sięgnę w przyszłych sezonach. Lubię być samodzielna, więc ogromnym atutem była tu łatwość montażu licznika bezprzewodowego.

błotniki rowerowe sks
liczniki rowerowe cateye
gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru

frazy kluczowe: błotniki rowerowe sks, liczniki rowerowe cateye, gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru


 

Warto zobaczyć

Czas wolny, Hobby, Rozrywka, Android, Audio, Auto, Biznes

Piszą na tym blogu

Jeremiasz Przygoda, Jonah Lomu, Jędrzej Mykita, Mirko Hirvonen, Samuel Wańko

Archiwum

Listopad 2018, Czerwiec 2018, Maj 2018, Marzec 2018, Luty 2018, Styczeń 2018, Grudzień 2017, Wrzesień 2017