Montowanie i naprawianie klimatyzatorów w Krakowie

Złota Klimatyzacja jest firmą, która prężnie działa w swojej branży już od lat. Oferuje profesjonalne usługi klimatyzacyjne w Krakowie, które obejmują naprawę, montaż czy odgrzybianie urządzeń tego typu. Firma zatrudnia fachowych pracowników, którzy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, nieustannie się rozwijają i oferują wysokiej jakości pomoc. Działają sprawnie, oferując najlepsze możliwe dla danego klienta rozwiązanie. Obsługa dotyczy zarówno małych powierzchni, na przykład mieszkaniowych, jak i dużych, takich jak hale produkcyjne czy galerie handlowe.

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji jest specjalnością firmy Złota Klimatyzacja. Obsługa odbywa się głównie na terenie Krakowa oraz jego okolic. Realizuje ją fachowy zespół pracowników, których cechuje zaangażowanie w działaniu, staranność oraz dbałość o detale i estetykę. Są skuteczni, ponieważ montują klimatyzacje tak, by przy regularnym serwisowaniu, mogły służyć przez wiele lat. Fachowcy korzystają z urządzeń i narzędzi wysokiej jakości, co podnosi jakość ich usług. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście w poszukiwaniu najlepszych dla niego rozwiązań oraz atrakcyjne ceny.

Dane rejestrowe "Złota Klimatyzacja":

Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj.: małopolskie | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034 | nr telefonu: +48 515 776 282 | www.zlotaklimatyzacja.pl | garlejmariuszgmail.com

Oferta: Czytaj dalej

Mapa:

gps 50.0464284,19.7246942

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Wpisy powiązane:

Wysoka odporność elewacji wentylowanych

Informacje

Biuro projektowe

WWW

Wynajem i obsługa dźwigu

www.dzwigi-gdansk.eu